Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях невідомі побили учасників презентації книги «Ліва Європа»


На присутніх напали близько 40 праворадикалів На учасників презентації книжки «Ліва Європа» у Чернівцях напали невідомі. 
 
«Присутніх на презентації було близько 12-ти, поліції  – 20, праворадикалів – до 40. Одному хлопцеві (відвідувачеві) розбили брову, таксисту, який вивозив людей, плюнули в обличчя. Я в порядку. Ще одного хлопця і дівчину побили і обприскали газовим балончиком після того, як група поїхала», – переказують очевидці.
 
За їхніми словами, поліція забезпечила безпечний відхід учасникам заходу, але нападників не затримала – їх не змогли ідентифікувати через тисняву.
У Чернівцях невідомі побили учасників презентації книги «Ліва Європа» 
Презентація книги «Ліва Європа» мала відбутися 8 серпня на території нового громадського простору «Маяк», що на міському пляжі. 
 

«Презентація книги «Ліва Європа» була зірвана радикально налаштованою групою молодих людей у кількості не менше 50 осіб. Розсічення брови, синці і опіки газовим балончиком у двох відвідувачів події.
Ми засуджуємо дії радикалів і переконані, що будь-які навіть найконтраверсійніші питання можна вирішити лише у дискусії і лише ненасильницьким методом», - ідеться у дописі на сторінці ПРУТ заново.

 

У Чернівцях невідомі побили учасників презентації книги «Ліва Європа»

 


 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно