Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У жовтні на Буковину чекають вибори

Вони відбудуться у чотирьох ОТГ  29 жовтня відбудуться перші вибори у чотирьох об’єднаних громадах Чернівецької області – Кіцманській, Мамаївській, Магальській та Острицькій. Про це повідомляє прес служба Офісу реформ (ПУЛЬС) Чернівецького РВ АМУ.
 
У цих громадах обиратимуть міського (сільських) голів та депутатів місцевих рад. Якщо у Кіцманській громаді вибори до міської ради відбуватимуться за пропорційною системою, то у інших сільських – за мажоритарною. Прикметно, що три з чотирьох громад утворені в Кіцманському та Герцаївському районах, де до цього не було створено жодної ОТГ. 
 
Після проведення виборів у Чернівецькій області буде сформовано  22 об’єднані територіальні громади, у яких проживатиме 233 тис. осіб, або кожен четвертий мешканець області.
 
Процес утворення громад активно триває і далі, так Новоселицька ОТГ подала документи на отримання висновку до облдержадміністрації, а у Заставнівському районі утворюються Юрківецька та Кострижівська громади.
З незрозумілих поки причин ЦВК знову не призначила вибори у Новодністровську ОТГ, яка чекає на це ще з минулого року.
 
Довідково:
Магальська об’єднана територіальна громада (Новоселицький район). До її складу увійшли Магальська сільрада (с. Магала, Остриця, Буда, Прут) та Рідківська сільрада (с Рідківці). Чисельність населення громади – понад  13 тис. осіб.
Кіцманська об’єднана територіальна громада. До її складу увійшли Кіцманська міська рада, Суховерхівська та Давидівська сільські ради. Чисельність населення – близько 10 тис. жителів.
 
Мамаївська об’єднана територіальна громада (Кіцманський район). До складу увійшли Мамаївська сільська та Лужанська селищна ради. Населення   складає 10,5 тис. осіб.
 
Острицька об’єднана територіальна громада ( Герцаївський район) до її складу увійшли: Острицька сільська рада, Цуренська сільська рада, Горбівська сільська рада, Годинівська сільська рада. Чисельність населення перевищуватиме 10,5 тис. осіб.
 
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж