Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Маленькому буковинцю Назарчику Думанському потрібна допомога


На лікування дитини за кордоном потрібні чималі кошти
У маленького буковинця Назарчика Думанського, виявили – ДЦП. Мати 2-річного хлопчика просить небайдужих допомоги у лікуванні за кордоном, бо зібраної суми наразі недостатньо.

Батьки Назарчика усіма силами прагнуть поставити дитину на ноги.
 
Наразі завдяки допомозі краян під час благодійного концерту вдалося зібрати усього близько 40 тисяч на лікування. Проте на весь курс (три місяці) лікування у Китаї потрібно 280 тисяч. Виїхати їм необхідно уже 2 вересня.
 
– Хоч би назбирати на один місяць лікування, – каже схвильована матір хлопчика Галина. – Часу залишилося зовсім мало. Квитки на літак до Пекіна ми змогли купити самотужки, це понад 17 тисяч гривень, а на курс реабілітації за кордоном змушені просити грошей у добрих людей. Допоможіть, хто скільки може, щоб наша найбільша мрія, що синочок зможе самостійно ходити, стала реальністю!
Реабілітаційні курси, лікувальна фізкультура, масаж, медикаменти коштують чимало. Але треба продовжувати лікування Назарчика, адже у нього з’являється позитивна динаміка.
 
"Він сильний і сміливий хлопчик. Не кожен дорослий зміг би витримувати болісні процедури. Сподіваюся, вдасться зібрати необхідну суму і ми не втратимо наш шанс на одужання,  – каже мама малюка.
 
Кошти можна переказати на карту ПриватБанку 5168 7572 2366 7306. Отримувач Думанська Галина Анатоліївна. Тел. 098-756-01-28Маленькому буковинцю Назарчику Думанському потрібна допомога
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: hotvisti.com.ua