Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Колишній працівник архітектурної інспекції, який підбурив підприємця до хабара, сплатить штраф

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Вижницький районний суд призначив підсудному покарання у вигляді штрафу розміром 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 

Прокуратура Чернівецької області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно колишнього працівника архітектурно-будівельної інспекції за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.190, ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.1 ст.369 КК України (шахрайство та підбурювання до надання службовій особі неправомірної вигоди за невчинення дій з використанням наданого їй службового становища).
 
Встановлено, що  у грудні 2016 року обвинувачений маючи досвід у містобудівній діяльності, так як колись працював в архітектурно-будівельної інспекції, ввів в оману одного з підприємців Вижницького району, повідомивши неправдиві відомості про необхідність надання службовим особам Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області неправомірної вигоди в розмірі 1000 доларів США за непритягнення до відповідальності за виявлені порушення у сфері містобудівної діяльності, а також безперешкодну реєстрацію декларації про готовність об’єкта будівництва до експлуатації.
 
Однак, отримавши вказані кошти, колишній посадовець не мав наміру їх будь-кому передавати. Переслідуючи мету незаконного збагачення, він шахрайським шляхом заволодів вказаними грошима.
 
Вижницький районний суд Чернівецької області призначив підсудному покарання у вигляді штрафу розміром 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в дохід держави із спеціальною конфіскацією 50 доларів США.

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба прокуратури Чернівецької області