Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ukraїner вирушає у експедицію на Буковину

Літньо-осіння частина експедиції розпочинається 11 вересня
Ukraїner вирушає у Чернівецьку область. Зокрема, основні пункти експедиції - Новодністровськ, Сокиряни, Хотин, Кельменці, Новоселиця, Сторожинець, Мигове і звісно - Чернівці. 
"11 вересня ми вирушаємо у нову експедицію! Цього разу ми їдемо до Карпат і Буковини, але це лише перша частина експедиції, літньо-осіння.
Нас як і раніше цікавлять місцеві люди та їхні заняття, цікавить перетворення міських та сільських просторів. Ми захоплюємося тими, хто створює щось нове або відновлює забуте. Познайомте нас із такими людьми, запросіть нас до себе! Ми з радістю приїдемо, хоч і дуже обмежені у часі. Мапа, яку ви бачите, це не остаточний план, тож радьте нам людей та місця і поза цими локаціями.
Як ви можете допомогти нам? Поширити цей запис, затегати ваших друзів з Карпат або Буковини, заповнити нашу анкету, якщо ви знаєте місця та людей, до яких ми маємо потрапити: https://goo.gl/forms/5JMhRE1mJ4bAn2nm1", - ідеться на сторінці Ukraїner у Фейсбуку.
 
Ukraїner вирушає у експедицію на Буковину
 
"Ukraїner — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, ким ми є. Експедиція триватиме півтора року і охопить усі 14 історичних земель України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Ми почнемо із західної частини України і усе літо будемо знайомити вас із Закарпаттям. Ви можете долучитися до нашої подорожі — відкрити нам свою унікальну місцевість та познайомити з дивовижними людьми.
Ukraїner розповідатиме пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та їжу. За результатами експедиції ми плануємо створити сучасні путівники Україною кількома мовами. Що для цього потрібно? Перш за все — ваш читацький інтерес і довіра", - пишуть про себе учасники експедиції. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж