Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Саакашвілі у Чернівцях розповів, чого буде вимагати від влади

Фото: Сергія Зарайського
Він перерахував закони, які найперше треба ухвалити Михайло Саакашвілі під час виступу у Чернівцях розповів, чого вимагатиме в української влади. Він також наголосив, не вважає, що перетнув кордон незаконно.
 
– Владники заявили, те, що Саакашвілі в’їхав в Україну – зневага до державного кордону. Вибачте, їхати до себе додому – це зневага?
Це український кордон, і власником його, як і власником України, має бути народ, а не Бурбак, Яценюк, Порошенко, Гройсман чи будь-хто інший, – сказав Саакашвілі.  
 
На його думку, перше, що повинен зробити народ – поставити владу крадіїв на місце.
 
– Президент – лише менеджер, якщо він ефективний, народ буде його терпіти. Якщо поганий – його треба звільнити, – запевняє Михайло Саакашвілі.
 
За словами керівника Руху нових сил, найперше треба прийняти закон про імпічмент, скасувати недоторканість і ввести механізм відкликання депутатів із парламенту, прийняти закон про всенародний референдум, аби усі головні питання – тарифів, енергетики в цілому, війни та миру, влада могла приймати порадившись із народом.
 
– Ми маємо встановити справжню народну владу та демократичний порядок. Я об’їду всі регіони, ми скажемо владі – не хочете йти ще два роки, будь ласка, приймайте закон про імпічмент, відкликання депутатів, скоротіть тарифи у два-три рази, відмініть податки на машини, полегшіть життя людей, зніміть податки із малого бізнесу, заберіть гроші у олігархів. А не будете цього робити, тоді ми об’єднаємося і запровадимо усе це уже без вас, – заявив Саакашвілі.
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж