Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

БК «StarLife» виграв турнір у Вінниці

Буковинський колектив обіграв команди з Тернополя та Вінниці

Чернівецька баскетбольна команда «StarLife», яка готується до виступів у першій лізі чемпіонату України, зіграла у другому турнірі, пам'яті професора Бориса Когана. Ці змагання відбулися у Вінниці.


У змаганнях також взяли участь колективи БК «Вінницькі Зубри» (Вінниця), БК «Тернопіль – ТНЕУ» (Тернопіль) та БК «Коростень» (Житомирська область). Спочатку наша команда поступилася БК «Коростень» - 64:70 (14:17,19:15, 11:20, 20:18), а згодом обіграла БК «Тернопіль – ТНЕУ» - 78:74 (12:18, 21:27,18:15, 27:14) та БК «Вінницькі Зубри» - 78:57 (17:15, 16:14, 22:14, 23:14).


Колектив із Чернівців під орудою В'ячеслава Гавлюка, Дмитра Супровича, а також граючого тренера – консультанта Дениса Спиридонова посів перше місце. Це був для буковинської команди передсезонний турнір. Планується, що у жовтні БК «StarLife» гратиме у Кубку України.


З тих гравців, гравців, які минулого сезону захищали кольори буковинської команди, у Вінниці зіграли Ігор Тодосієнко, Василь Федоряк, Юрій Коржан, Ігор Федчук, Іван Полєжаєв.


Як ми вже повідомляли, до нашої команди приєднався досвідчений Денис Спиридонов. Гратиме за «StarLife» 27 – річний баскетболіст з Івано-Франківська Іван Рожак, який раніше захищав кольори БК «Чернівці». Останнім часом Іван, як і Деннс Спиридонов виступав за колектив «Вамбуд» (Івано-Франківськ). Вірогідно, що склад колективу з Чернівців ще поповнять нові виконавці. Заявку БК «StarLife» буде оприлюднено пізніше.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж