Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях будуть знімати новий фільм

Столиця Буковини перетвориться на Англію
У Чернівцях зніматимуть новий фільм 
 
Як розповів журналістам Інформаційного агентства АСС розповів Руслан Прокоп'єв, організатор зйомок у Чернівцях, Чернівці на мить перетворяться на Англію. Розпочинаються зйомки нового фільму "Подорож до центру душі".
 
Зйомки проходитимуть на вулицях міста, а саме: Головній, Університетській, О.Кобилянської, Це сага про долі двох дівчат, Ріти і Віри, які стали найближчими подругами. Історія розвивається протягом 20 років. Через любов до одного чоловіка, Максима, Рита і Віра з найкращих подруг перетворюються на ворогів. І доля надає кожній з них унікальний шанс: почати життя заново. Але старі образи і гріхи не дозволяють Вірі забути про минуле і перестати ненавидіти більш щасливу подругу Риту. 
 
Як зазначив організатор зйомок Руслан Прокоп'єв на своїй сторінці у соцмережі Facebook, 29 вересня повіністю перекриють рух, крім громадського транспорту, в районі вулиць Університетської та Коцюбинського, а також заборонена стоянки біля 58 будинку вулиці Університетської. Об'їзд здійснюватиметься вулицями 28 Червня та Щепкіна. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж