Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинця та громадянина Молдови засудили за продаж цигарок без акцизу

Кожного з правопорушників зобов'язали сплатити штраф у розмірі 25 500 гривень Прокуратура Чернівецької області підтримала публічне обвинувачення у двох кримінальних провадженнях, зареєстрованих за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою незаконно виготовлених тютюнових виробів).

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, за результатами судового розгляду двох громадян визнано винними у скоєнні інкримінованих їм кримінальних правопорушень.
 
Зокрема, Садгірський районний суд м. Чернівці засудив громадянина Республіки Молдова до штрафу в розмірі 25 500 грн., за придбання з метою подальшого збуту 75 000 пачок тютюнові виробів марки «Ashima» без марок акцизного податку.

Глибоцький районний суд Чернівецької області визнав винним мешканця м. Глибока у придбанні та зберіганні з метою подальшого збуту 7 500 пачок незаконно виготовлених тютюнових виробів марки «Marble» та 1 500 пачок тютюнових виробів марки «Compliment» та призначив покарання у виді штрафу розміром 25 500 грн.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж