Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Сергій та Сніжана Бабкіни готувались до шоу «Танці з зірками» у Чернівцях

Зірковій парі доводилось проводити репетиції просто у фойє муздрамтеатру Учасники шоу «Танці з зірками» Сергій та Сніжана Бабкіни готували свій танцювальний номер у Чернівцях. 
 
Адже окрім участі у відомому телевізійному проекті, співак наразі гастролює містами із Всеукраїнським туром. Минулого тижня концерт Бабкіна відбувся у Чернівцях. Тож напередодні зірковій парі доводилось проводити репетиції просто у фойє муздрамтеатру. 
- Ми у Чернівцях, у музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської. Важко готуватися, бо у нас щодня концерти.  Треба і про концерт думати, і до виступу у шоу готуватися. Доводиться тренуватися у кожному місті, - розповів Сергій Бабкін. 
 
Перед виступом співака чернівчани, котрі прийшли на концерт, підтримували Сергія Бабкіна та побажали їхній парі перемоги у шоу «Танці з зірками». 
 
Під час прямого ефіру шоу «Танці з зірками» Сергій та Сніжана Бабкіни виконали драматичний фокстрот під пісню гурту Океан Ельзи «Обійми». Пара перевтілилась у сумного клоуна та янгола, який його рятує. 
Номер вразив суддів та вони похвалили подружжя Бабкіних за такий гарний і чутливий танець.
 
- Ви нас зачепили, гастролі вам зовсім не помішали, - сказала найсуворіша із суддів Катерина Кухар. 
 
- Стільки болю було у вашому танці, я відчув та пропустив це через себе. Душу під маскою не сховаєш. Дякую вам за болючий, але такий глибокий номер», - прокоментував MONATIK. Колеги артиста та танцівника також високо оцінили номер подружжя, у сумі поставивши 29 балів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж