Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині четверо осіб претендують на одне вільне робоче місце

Найбільшим попитом у роботодавців Буковини користуються водії автотранспортних засобів та швачки Впродовж 9 місяців 2017 року продовжувалася позитивна тенденція щодо зростання кількості вакансій на підприємствах області. Про це повідомляє в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
 
«З початку року підприємства, установи та організації області подали інформацію про наявність майже 11 тис. вакантних посад, що на 10,7%  більше в порівнянні із аналогічним періодом  2016 року.
 
Станом на 1 жовтня 2017 року кількість актуальних вакансій склала майже 1,5 тис одиниць, що 1,4 рази більше, ніж станом на 1 жовтня 2016 року» - інформує Любов Кожолянко.
 
За словами керівника обласного відомства, зростання кількості вакансій сприяло зниженню навантаження на одне вільне робоче місце і станом на 1 жовтня 2017 року  4 особи претендують на одну вакансію, в той час як  на 1 жовтня 2016 року – 7 осіб на одне вільне робоче місце.
Найбільшим попитом у роботодавців Буковини користуються водії автотранспортних засобів (51 вакансія), швачки (49 вакансій), продавці продовольчих товарів (48 вакансій), кухарі (38 вакансій), спеціалісти державної служби (34 вакансії), бухгалтери (10 вакансій).
 
Водночас є вакансії вихователів та їх помічників у дитячих садочках, медичних сестер, менеджерів, банківських працівників.
За сприянням обласної служби зайнятості у січні-вересні 2017 року забезпечено роботою 8262 особи.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж