Під час спілкування патрульні помітили у чоловіка ознаки наркотичного сп'яніння Під ранок 10 жовтня у Чернівцях по вулиці Героїв Майдану патрульні поліцейські зупинили за порушення Правил дорожнього руху автомобіль «БМВ 525» на іноземній реєстрації. За кермом іномарки перебував 35-річний житель обласного центру.
Під час спілкування з водієм патрульні помітили у нього ознаки наркотичного сп'яніння. Проходити медичне освідчення порушник відмовився та почав помітно нервувати.
Під час поверхневого огляду правоохоронці виявили та вилучили у чоловіка конвалюту з надписом «Субутекс», прозорий пакет з фрагментом таблетки рожевого кольору та згорток з фольги з порошкоподібною речовиною білого кольору. Крім ціього, в автомобілі порушника працівники поліції знайшли паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору, схожою на марихуану. Виявлені речовини у водія вилучено та направлено на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
![У водія-порушника чернівецькі поліцейські вилучили наркотики У водія-порушника чернівецькі поліцейські вилучили наркотики](/uploads/posts/2017-10/medium/1507732069_22429362_1812649145436083_6234614_o.jpg)
За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.