Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В області зростає число хворих на кір буковинців

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Наразі майже у 50 людей діагностували захворювання 

29.09.2017 зареєстровано спалах кору в Путильському районі Чернівецької області. Станом на 18.10.2017 захворіло 42 осіб, з яких 39 дітей віком до 15 років та 3 дорослих. З числа захворілих в 13 випадках діагноз підтверджено: в 5 випадках – лабораторно та в 8 випадках клінічно.
 
З початку спалаху госпіталізовано 10 хворих, з яких 7 хворих перебували на лікуванні в КЗ «Путильська центральна районна лікарня» та 3 хворих в лікувальних закладах міста Чернівці. На даний час виписано 7 хворих з діагнозом: кір середньої важкості типова форма. Більша частина захворілих не щеплені. Проводяться протиепідемічні заходи, щеплення контактних осіб, медичний нагляд, санітарно-гігієнічні та обмежувальні заходи.
 
17.10.2017 до Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надійшло 6 термінових повідомлень про ймовірні випадки кору на території Чернівецької області. Територіально 4 випадки зареєстровано в м. Чернівці та 2 випадки в Кіцманському районі, які епідеміологічно не пов'язані між собою. З числа захворілих 5 дітей віком до 15 років та 1 дорослий. 
В 2017 році випадків кору серед вагітних та летальних випадків не зареєстровано.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України"