Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька «Буковина» (U19) обіграла гравців ДЮСШ (Тернопіль)

Господарі поля відзначилися двічі

У сьомому турі першолігової першості України (U19) чернівецька «Буковина» приймала на полі ФОК «Олімпія» колектив ДЮСШ (Тернопіль).

До цієї зустрічі підопічні Віталія Куниці перебували на другій сходинці, а представники сусідньої області – на третій. На жаль, у грі з ДЮСШ (Тернопіль) буковинська команда не могла розраховувати на Олександра Жумигу та Александру-Васілє Мунтяна, які перебувають у лазареті. Натомість відновився від травми Василь Гакман.

Чернівецька команда вперше відзначилася на 21 хвилини. Після подачі кутового влучного удару завдав Владислав Павлович. А вже у другому таймі у ворота тернопільського колективу призначили пенальті. Одинадцятиметровий реалізував капітан господарів Валентин Рудич.

Підопічні Віталія Куниці здобули перемогу з рахунком 2:0 та продовжують посідати другу сходинку.

ПІСЛЯМАТЧЕВИЙ КОМЕНТАР

Віталій Куниця, головний тренер «Буковини» (U19):«Матч був важким. ДЮСШ (Тернопіль) – непогана команда. Ми зустрічалися з нею не вперше та знаємо її можливості. Тернопільська команда, де працюють досвідчені тренери, має доволі непоганий підбір виконавців. Ми налаштовували хлопців на серйозну боротьбу. У першій половині першого тайму домінували ми. У нас було завдання пресингувати, заробляти стандарти та забити гол. Це нам вдалося. А коли суперник розпочав застосовувати пресинг, то у нас було багато помилок технічного плану. Навіть Даніел Раулюк, який є гравцем першої команди, помилявся сьогодні дуже багато. Це, можливо, пов’язано з травмою, яка у нього є після попередньої гри».

Андрій Яблонський, тренер ДЮСШ (Тернопіль): «Були дві грубих помилки. У першому таймі під час подачі кутового футболіст не дограв до кінця епізод. Як наслідок, отримали перший гол. У другому таймі серйозно помилився захисник. Це дитяча помилка. Наш гравець вдарив суперника по ногах. Не можна так грати. Ми отримали при рахункові 1:0 пенальті у власні ворота. Десь, можливо, могли і відігратися, однак - пенальті. Після цього гра практично була зроблена. Відіграти два голи у матчі з такою мобільною командою, як «Буковина», важко».

«Буковина» (Чернівці) – ДЮСШ (Тернопіль) – 2:0 (1:0)

25 жовтня 2017 р. Чернівці. ФОК «Олімпія». 100 глядачів.

Арбітр – Богдан Горошко (Львівська область), асистенти арбітра – Ірина Рачинська (Чернівецька область), Анастасія Волощук (Чернівці), спостерігач арбітражу – Василь Маковій (Чернівецька область).

«Буковина»: Костянтин Гуцул, Дмитро Постолакій, Микола Кузик (Вадим Мельничук, 90), Ілля Томнюк, Валентин Рудич, Даніел Раулюк, Денис Мельничук (Роман Гураль, 70), Владислав Павлович, Василь Гакман, Микола Ковальчук (Вадим Бута, 80), Давид Шутак (Микола Павлюкович, 46). Запасні: Андрій Житарюк, Антон Шихайлов, Едуард Сіменюк. Головний тренер – Віталій Куниця.

ДЮСШ (Тернопіль): Володимир Собчук (Дмитро Бобровський, 90), Тарас Німаш, Олег Демчук (Ярослав Чопик, 85), Віталій Шеремет, Дмитро Сиротюк (Назар Пастущак, 86), Максим Проців, Віктор Філіпенко (Руслан Лень, 86), Валентин Дирда (Назарій Гапій, 86), Валентин Залізняк, Сергій Шергей (Ігор Фурда, 85), Сергій Кравець (Максим Сентик, 86). Тренери – Андрій Яблонський, Богдан Бучинський.

Голи: Владислав Павлович (21), Валентин Рудич (61, з пенальті).

Попередження:Валентин Дирда (44), Олег Демчук (45), Даніел Раулюк (57), Микола Павлюкович (60), Віктор Філіпенко (60), Валентин Залізняк (65), Микола Кузик (81), Сергій Шергей (83).

08:20
На Буковині сьогодні проведуть в останній шлях двадцять одного Героя, які загинули на війні
00:28
Буковинські каратисти вибороли першість на всеукраїнських змаганнях
ВІДЕО
23:45
Незаконний обіг наркотиків: суд арештував чернівчанина за вчинення наркозлочинів
ВІДЕО
23:11
На Буковині в останню дорогу провели захисників
ВІДЕО
22:52
Скандальна гімназія №5 отримала нову директорку, яка поки не звільнятиме педагогів
ВІДЕО
22:25
Евакуювали 4-х людей: у Чернівцях горів житловий будинок
ВІДЕО
21:26
На проспекті Незалежності у Чернівцях горить столова "Каша з Маслом"
ВІДЕО
20:10
Чи діятиме комендантська година у Великодню ніч на Буковині: рішення Ради оборони області