Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через бездіяльність владників чернівчани змушені платити за невикористаний кредит

Курс євро, тим часом, значно зріс  У програмі «Майдан» на телеканалі «Чернівецький промінь» голова  фракції «Рідне місто» у міській раді Василь Продан висловив свою думку про політичні процеси, які відбуваються у Чернівцях. Не оминув він уже наболілу проблеми із європейськими кредитами, яких набрала нинішня влада. Як приклад депутат навів кредит НЕФКО у сумі 5 мільйонів євро на утеплення шкіл, дитячих садочків та лікарень.
– Уже минуло два роки, і жодних дій щодо цих кредитів не було. А ще у договорі є пункт про  плату за невикористання кредиту, тобто на сьогодні з  міського бюджету ми її повертаємо. Усі умови з кредитування даного проекту узгоджував і підписував міський голова та начальник міського управління освіти, – пояснив Василь Продан.
 
Крім того, кредит брали в євро. І якщо на той момент курс був 25 гривень, то сьогодні це вже 31 гривня.
 
– Ми ще не почали використовувати кредит, а як громада міста вже маємо борг на 30% більше, адже доходи міського бюджету в гривнях, вони ж не в євро, – заявив депутат.
 
 

Даючи оцінку сьогоднішній владі, голова фракції у міській раді поділився своїм баченням політичного майбутнього мера.
– У травні 2014 року Олексія Каспрука підтримали 62 тисячі чернівчан, а вже через півтора року – 27 тисяч. Тому, я думаю, що на наступних виборах ми  будемо мати іншу виконавчу владу.
 
Особливо обурило всю  фракцію «Рідного міста» рішення міського голови про преміювання чиновників.
– Замість того, щоб 11,5 мільйона гривень пішли на ремонт доріг, ними преміюють чиновників, не залежно від результатів їхньої роботи. Вважаємо це абсолютно неправильним, ми  були проти цього рішення, – заявив Василь Продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж