Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пансіонат на Вижниччині незаконно виграв тендер на 1,3 мільйона гривень

Учасник закупівлі подав завідомо неправдиві дані щодо відсутності заборгованості зі сплати податків та зборів Господарський суд Чернівецької області підтримав позицію керівника Чернівецької місцевої прокуратури та визнав недійсним договір, укладений між виконавчим комітетом Чернівецької міської ради, Управлінням освіти Чернівецької міської ради та «Пансіонатом з лікуванням матері і дитини «Зелені пагорби» про закупівлю послуг за державні кошти на загальну суму понад 1,3 млн. грн.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, встановлено, що при проведенні вказаної тендерної процедури були порушені вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».

Зокрема, на момент подання тендерної пропозиції та укладення договору про закупівлю у пансіоната була заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску в сумі майже 180 тис. грн. та податку на прибуток понад 5 тис. грн.

Таким чином, внаслідок подання учасником закупівлі завідомо неправдивих даних щодо відсутності заборгованості зі сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) пансіонат неправомірно отримав кошти з бюджету.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж