Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» у меншості програла «Скалі»

Наші земляки пропустили тричі

У дев’ятнадцятому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала команду «Скала» (Стрий). До зустрічі з представниками львівської області підопічні Віктора Мглинця зазнали трьох поразок поспіль. А ось безвиграшна серія «Скали» тривала одинадцять поєдинків.

Вже на початку зустрічі дальніми ударами запам’яталися гравці «Буковини» Євген Немтінов і Вадим Українець. На жаль, влучити у «рамку» наші земляки не змогли.

На 16 хвилині зустрічі гравці «Буковини» залишилися у меншості. Арбітр зустрічі угледів симуляцію з боку Ігоря Бойчука та показав йому другу жовту картку. Звісно, що після вилучення Ігоря Бойчука підопічні Романа Гнатіва мали більше шансів на позитивний результат.

Перший м’яч у воротах «Буковини» опинився на 42 хвилині зустрічі. Спочатку на удар Дмитра Полюганича зреагував голкіпер чернівецької команди Микола Гоменюк, однак після подачі кутового Євгеном Заїченком влучного «пострілу» головою завдав Андрій Маляренко. Згодом футболісти «Скали» збільшили свою перевагу у рахункові. Шкіряну кулю перехопив Дмитро Полюганич та вивів на «побачення» з голкіпером Миколою Гоменюком іранського легіонера «Скали» Сіаваша Хагназарі, який зумів вразити ворота господарів.

На початку другого тайму шанс відзначитися мав Володимир Гладкий, який вийшов на заміну. На «постріл» Володимира зреагував Микола Гоменюк. Згодом на ударну позицію виходили гравці «Буковини» Антон Батрак, Роман Шафоростов, Сергій Раца, однак забити, принаймні, один гол нашим землякам не вдалося. Невдовзі Микола Гоменюк відбив удар Валерія Сада, однак гостям вдалося забити третій гол. Результативний удар на рахунку Євгена Заїченка. «Буковина» поступилася з рахунком 0:3 та посідає 9 сходинку.

«Буковина» (Чернівці) – «Скала» (Стрий) – 0:3 (0:2)

27 листопада 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 650 глядачів.

Арбітр – Осауленко (Київ), асистенти арбітра – Касанов (Вінниця), Аврамчук (Київська область), четвертий арбітр – Гашков (Чернівці), спостерігач арбітражу – Звягінцев (Одеса).

«Буковина»: Гоменюк, Нікифоряк, Найко, Шафоростов, Бойчук, Українець (Геник, 84), Немтінов, Раулюк (Жумига, 71), Мелконян, Батрак, Раца (Королянчук, 82). Запасний: Денис Чесановський. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Скала»: Білик, Подоляк, Березовий, В. Кузів, Хагназарі, Заїченко, Маляренко (Гладкий, 46), Фляк, Намуйлик (Николишин, 78), Полюганич (Р. Кузів, 76), Баранов (Сад, 61). Запасний: Фіяло.

Голи: Маляренко (42), Хагназарі (44), Заїченко (78).

Попередження: Бойчук (1), Баранов (29), Маляренко (34), Батрак (45), Заїченко (84), Мелконян (89), Сад (89), Шафоростов (90+3).

18:44
Приховав купівлю автівки, щоб отримати субсидію: буковинця звинуватили в шахрайстві
17:35
У Чернівцях вдалося зберегти більшість дерев, вирваних вандалами в парку Жовтневому
15:05
За добу інтернет-шахраї ошукали двох буковинців на суму понад 60 тисяч гривень
14:04
Намагалися вкрасти: у сквері в Садгорі вандали поламали лавочки
13:41
Обіцяв переправити до Румунії: на Буковині затримали сімох втікачів і провідника
12:06
Затримали жителя Прикарпаття, який збував наркотики на території Вижниччини
11:46
Нічна атака росіян: в Івано-Франківській області сталася пожежа на об’єкті критичної інфраструктури
00:12
Володимира Івасюка повісили мертвим. Шокуюча заява прокурора щодо смерті композитора з Буковини
00:01
Відбій повітряної тривоги у Чернівецькій області
23:48
На Буковині оголосили підвищену небезпеку
23:11
Буковинці готуються зустрічати Великдень: як у Шишківцях проходять останні приготування?
ВІДЕО
23:03
У Чернівцях та області оголосили повітряну тривогу
22:10
Не сплатили 11 мільйонів податків: БЕБ на Буковині повідомило про підозру керівника підприємства
17:39
У Чернівцях обрали проєкт плану нового кварталу між вулицями Сторожинецькою та Скальда