Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Усіх чернівчан запрошують до школи писати радіодиктант

Для написання диктанту в Чернівцях працюватимуть  два локальні центри – в ЗОШ №1 та ЗОШ №5
Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності  у День української писемності та мови – 9 листопада  у 17-й раз писатимуть українці. Усіх охочих чернівчан запрошують не лише долучитися до написання, а й створити власний осередок диктанту – зібратися родиною, колективом чи з групою друзів, адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання, солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.
 
Для написання диктанту в Чернівцях працюватимуть  два локальні центри – в ЗОШ №1 та ЗОШ №5, – де всі охочі можуть приєднатися до  участі у Всеукраїнській акції.
 
Радіодиктант звучатиме на Першому каналі Українського радіо о 12.30 годині   і традиційно складатиметься зі 100-120 слів. Читатиме диктант доцент Київського університету ім. Б.Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.
 
Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”. Важлива умова – перевірятимуться лише диктанти, надіслані на адресу Українського радіо 9 і 10 листопада. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Адреса Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001. Учасники акції, які напишуть диктант без помилок, будуть відзначені призами. Долучаймося! Пишемо диктант, гуртуймося навколо української мови!
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu/portal

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж