Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Патріарха Святослава у Чернівцях зустрінуть хлібом і грою на скрипці


Фото: volya.if.ua
Він уперше прибуде на Буковину з пасторським візитом 18 листопада 2017 року у кафедральному Соборі Успення Пресвятої Богородиці у Чернівцях відбудеться інтронізація (введення на кафедру) першого єпископа Чернівецького Йосафата Мощича. Здійснить цей чин Глава УГКЦ Патріарх Святослав, який вперше прибуде на Буковину з пасторським візитом. Для греко-католиків краю (і не тільки), це буде подія історичного масштабу, адже, за понад 200 років служіння Богові, на Буковині вперше постане окрема Чернівецька єпархія УГКЦ.
 
– Блаженніший патріарх прибуде із синодом єпископів, зі священиками, вони процесійно прийдуть до храму. Тут о 12.00 їх зустрінуть діти та найстарший чернівчанин, буковинець, греко-католик, йому 91 рік, він принесе хліб, а також пані, у домі якої у часи Радянського Союзу відбувалися богослужіння. Вона подарує квіти, – розповів настоятель Собору Успення Пресвятої Богородиці отець Валерій Сиротюк.
 
Він також повідомив, що у дворі Соборі Успення Пресвятої Богородиці Йосафата Мощича та Патріарха Святослава зустрічатимуть грою на буковинській скрипці.
 
Очікується, що на захід прибуде багато гостей, тож у місті перекриють рух.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно