Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Студентка ЧНУ перемогла у престижному конкурсі наукової фотографії

Аліна Іванова-Толпінцева сфотографувала наночастинки срібла 
Робота студентки 4 курсу спеціальності «Хімія» Аліни Іванової-Толпінцевої під назвою «Нано космос» перемогла у конкурсі наукової фотографії Державного фонду фундаментальних досліджень до Всесвітнього дня науки в ім’я миру і розвитку, повідомляє офіційний сайт ЧНУ.  

У фіналі конкурсу, який відбувся в Києві 9 листопада, учасники представляли свої робити експертам та відповідали на їхні запитання.
Студентка ЧНУ перемогла у престижному конкурсі наукової фотографії
Робота «Нано космос» – фотографія наночастинок срібла розміром близько 30-50 нм одержана за допомогою темнопольової оптичної мікроскопії. Різні форми частинок розсіюють світло різного кольору – декаедри – зеленого та жовтого, сфери – синього, призми – червоного. Така методика візуалізації дозволяє використовувати наночастинки як одночастинкові сенсори в діагностиці та контролі стану довкілля. 
Студентка ЧНУ перемогла у престижному конкурсі наукової фотографії 
Фото виконане в Навчально-науковому центрі «Технологія функціональних матеріалів» під час досліджень за Грантом Президента України для молодих учених «Фото- та термокерований синтез металевих та гібридних (метал-напівпровідник) анізотропних наночастинок» (Керівник – доцент Халавка Юрій Богданович).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж