Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Директора чернівецького ліцею №4 звинуватили у сексуальних домаганнях

Він приставав із непристойними пропозиціями до колег-учительок Директора чернівецького ліцею №4 Мирослава Починка звинуватили у сексуальних домаганнях. Про це під час сесії міської ради заявив Андрій Петров. За його словами, директор приставав із непристойними пропозиціями до вчительок ліцею, зокрема і до його дружини.
– Якщо раптом співробітниці відмовляються надавати йому певні послуги, приходять розбиратися їхні чоловіки, таких вчительок за півроку «виживають», вони не витримують і звільняються, – заявив Андрій Петров.

Крім того, за словами чоловіка, він писав скарги в управління освіти щодо ситуації з дружиною, однак начальник Сергій Мартинюк їх проігнорував.

Мер Олексій Каспрук заявив – про ситуацію у ліцеї №4 йому відомо, випадок розглядали на засіданні виконавчого комітету міської ради.
– Чому ж ви не розповідаєте усієї правди? Розкажіть, що побили директора і зараз із цього приводу триває суд, – звернувся міський голова до Андрія Петрова.
За словами мера, суд розбереться, з якої причини побили Мирослава Починка та чи справді він домагався вчительок.
На що Андрій Петров відповів – суд розглядає лише справу про побиття, а із сексуальними домаганнями розбиратися не буде. Крім того, свідчення у суді дають підлеглі директора, тож правду з’ясувати годі.

– Дуже прикро, Олексій Павлович, що ви знаєте про цю проблему і замовчуєте її. Ви покриваєте своїх підлеглих, – заявив депутат Ростислав Білик.
У результаті народні обранці проголосували за пропозицію запросити до сесійної зали директора ліцею №4 та начальника управління освіти міської ради Сергія Мартинюка, аби вони пояснили ситуацію.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж