Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Студентка ЧНУ розробила проект заводу із сортування та спалювання сміття

Фото: ТРК «Буковина»
Її архітектурний проект отримав спеціальну нагороду на міжнародному конкурсі
Студентка ЧНУ ім. Юрія Федьковича Вікторія Головещенко розробила проект заводу із сортування та спалювання сміття. Її архітектурний проект отримав спеціальну нагороду на міжнародному конкурсі "Аrchivision".
 
Про це йдеться в сюжеті ТРК "Буковина".
 
Студентка Вікторія Головещенко переселенка з Донецька. З другого курсу навчається у ЧНУ ім. Ю. Федьковича на факультеті архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва. Працюючи над дипломною роботою створила проект – завод із сортування та спалювання сміття. Дівчина розповідає, завод не завдаватиме шкоди екології, а енергія, яка вироблятиметься під час спалювання сміття можна буде продавати.

За проектом студентки, завод має розташовуватися у Чернівцях на вулиці Січових стрільців (колишньої Московської олімпіади) - поблизу об’їзної дороги, щоб сміття для переробки могли привозити із Садгірського району міста, де знаходиться одне з сміттєзвалище. На даху заводу архітекторка запланувала встановити сонячні батареї, навколо ж заводу – оглядовий майданчик.
 
Головний архітектор Чернівців Наталія Хілько, член журі міжнародного конкурсу, в якому і брала участь Вікторія Головещенко, зазначила, що її проект відповідає Державним будівельним нормам, але щоб втілити його потрібні гроші.
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж