Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях підприємець сплатить 400 тисяч гривень штрафу через двох працівників-нелегалів


Вони були громадянами іншої держави та не мали дозволу на роботу 
Під час інспекційного відвідування посадової особи відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління Держпраці у Чернівецькій області  фізичної особи-підприємця  (суб’єкт господарювання займається  виготовленням борошняних та кондитерських виробів в обласному центрі)  виявлено трьох працівників, котрі працювали на  виготовленні продукції  без укладання трудових  договорів зі своїм роботодавцем.

Відповідного повідомлення про факт працевлаштування  працівників до  Державної фіскальної служби підприємцем надано не було.
Інспекційне відвідування фізичної особи-підприємця  фахівець  Держпраці здійснював  спільно з дільничними офіцерами Чернівецького відділення Головного управління Національної  поліції у Чернівецькій області.

У ході інспекційного відвідування також встановлено: двоє працівників, котрих було задіяно на виробництві хліба та хлібобулочних виробів у фізичної особи-підприємця, є громадянами іншої держави і відповідного дозволу на працевлаштування в Україні, що його видає територіальний орган Державної служби зайнятості,  не отримували, повідомляє головний спеціаліст взаємодії зі ЗМІ, міжнародної співпраці та з питань Євроінтеграції Управління Держпраці у Чернівецькій області Лариса Артеменко.

З’ясовано, що табелювання працівників,  облік їхнього  робочого часу, бухгалтерський облік витрат на оплату праці  у встановленому порядку  підприємцем не проводився. Загалом  у роботодавця  відсутні будь - які бухгалтерські документи  щодо виплати заробітної плати працівникам та сплати податків.

Виявлені порушення є грубим нехтуванням законодавства про працю  з боку фізичної особи-підприємця, тому  посадовими особами Управління Держпраці у Чернівецькій області  ухвалено рішення про накладення на суб’єкта господарювання  штрафної  санкції  у розмірі 416 тисячі  гривень.

Також складено протоколи про адміністративну відповідальність  підприємця за порушення окремих частини статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення - «Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці».
Протоколи щодо адміністративної відповідальності фізичної особи-підприємця наразі скеровано на розгляд  до Шевченківського районного суду міста Чернівців.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно