Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанці необхідна допомога у боротьбі із хворобою

У Надії Житарюк- лімофома
Чернівчанці Надії Житарюк необхідна допомога небайжужих людей, аби перемогти хворобу.
 
Три тижні тому 32-річній Надії вирізали селезінку, тому що не могли встановити діагноз. Вітак жінку відправили на дослідження у Німеччину і вже там чернівчанка дізналась, що у неї - лімфома. Допомогти Надії можуть у Ізраїлі. Для цього необхідно зібрати 25 тисяч доларів. Таких коштів у родини Житарюків немає. 

"Надя - одна з найпозитивніших людей, яких я знаю. Надя - моя однокласниця. Їй 32, в неї чоловік і син. І діагноз лімфома, який поставили німецькі лікарі, бо лікарі в Чернівцях, де вона живе, встановити діагноз не змогли. Завтра Надя вирушає на лікування до Ізраїлю, на нього потрібно 25 тисяч доларів. Там лімфому лікують, шанси вищі якраз у молодих жінок. У переддень новорічно-різдвяних свят долучіться до створення дива - допоможіть Наді. Карта чоловіка: 5457082237349142 Житарюк Руслан. 
Друзі-журналісти і не тільки, буду дуже вдячна за інформаційну підтримку і поради, куди можна звертатися по допомогу - будь-яку, не лише матеріальну", - написала Ольга Токарюк на своїй сторінці у Фейсбуку. 
 
 
Чернівчанці необхідна допомога у боротьбі із хворобою
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж