Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для людей з вадами зору обладнають спеціальні маршрути

Депутати розглянули петицію на сесії міської ради
Петицію щодо облаштування тактильною плиткою маршрутів в місці компактного проживання чернівчан з вадами зору депутати розглянули на сесії Чернівецької міської ради.
 
Петицією передбачається облаштування тактильною плиткою маршрутів – від будинку №188 на вулиці Головній (гуртожиток УВО УТОС) до зупинки громадського транспорту «Типографія» на вулиці Головній та від зупинки громадського транспорту «Підприємство «Трембіта» на вулиці Комарова Володимира до поліклініки на вулиці Комарова Володимира, 2. Дана петиція набрала 265 голосів.
 
Під час спільного розгляду петиції за участю автора та працівників департаменту житлово-комунального господарства міської ради, автору було повідомлено, що виконання робіт з облаштування тактильною плиткою даних маршрутів планується включити в Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в місті Чернівці на 2017-2020 роки «Комфортне місто» на 2018 рік. За пропозицією комісії з питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму до визначення маршрутів, які будуть об лаштовані тактильною плиткою запропоновано залучити представників організації УТОС та депутата даного округу.
 
Довідково. Тактильна плитка дозволяє людям з вадами зору зорієнтуватися на місцевості, зрозуміти, де - початок проїжджої частини і безпечно зайти до транспорту. Восени на вулиці Героїв Майдану навпроти міської лікарні №1 вже відкрили оновлену зупинку громадського транспорту з використанням тактильної плитки.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: city.cv.ua/portal

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж