Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук шукає собі ворогів та перекладає на них провину за свої прорахунки

Це дозволяє йому пояснювати, чому місто розвивається погано 
Замість того, щоб ефективно керувати містом та налагоджувати конструктивний діалог з громадою, міський голова Олексій Каспрук шукає собі ворогів і намагається перекласти на них провину за усі свої прорахунки.

Таку думку в ефірі програми «Діалоги» на телеканалі «Чернівецькій промінь» висловив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, пише видання «Чернівці Таймс».

«Те, що він розказує, що жодної співпраці немає і як йому тяжко – це більше його політична діяльність. Тобто, він так хоче розказувати. Насправді, враховуючи ту ситуацію, яка є в місті з господаркою, то це для нього, мабуть, такий вихід: бути постійно в якійсь війні з кимось і розказувати, хто йому заважає.

Якщо зважити, що свою політичну силу вони назвали «Народний фронт», то, відповідно, їм треба постійно з кимось воювати. І неважливо, з ким. Подивіться, з ким зараз воює Олексій Павлович. Це депутати, члени виконавчого комітету, перевізники, «Водоканал», «Обленерго». Він в стадії війни з усіма. Мені здається, що саме ця позиція йому дозволяє легко пояснювати чернівчанам, чому так погано.
Якщо б не було цього моменту, то йому б не було що розповідати», – зазначив Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж