Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кількість хворих на ГРВІ буковинців зросте у січні

Фото: Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА
Лабораторно підтверджених випадків грипу в області поки не зареєстровано
Цьогоріч в області не спостерігається високого рівня захворюваності на ГРВІ. Наразі даний показник майже на всій території Буковини нижчий за минулорічний на 45%. Водночас, буковинці все ж хворіють на ГРВІ й понад тисячу жителів області вже були госпіталізовані. Переважну частину серед них складали діти. Майже 80%. Про це повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук.
 
Фахівці повідомили, що ситуація із ГРВІ в нинішньому епідсезоні більш стабільна. На 50 тиждень 2017 року рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу у всіх районах області.
 
"Було незначне підвищення захворюваності, однак за два тижні ситуація стабілізувалась й наразі навіть відзначаємо її зниження. Значний підйом захворюваності очікуємо на кінець січня – початок лютого 2018 року. Як правило, саме в цей період збільшується кількість хворих на ГРВІ, якщо перша половина епідсезону благополучна", – додав завідувач відділом епідемічного нагляду та профілактики інфекційної захворюваності ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Юрій Падурару

Також, як поінформували фахівці, лабораторно підтверджених випадків грипу в області поки не зареєстровано. Дослідження матеріалу хворих, проведені вірусологічною лабораторією Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ України, не підтвердили циркуляцію грипу на території Чернівецької області.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж