Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Керівника ЧТУ Івана Іванічека відправили на пенсію

Його обов’язки буде виконувати головний інженер підприємства  Міський голова Олексій Каспрук  із 31 грудня 2017 року припинив дію трудового контракту з Іваном Іванічеком, увільнивши його з посади начальника комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» у зв’язку з виходом на пенсію, повідомляє прес-служба міської ради.  
 
У зв’язку з виробничою необхідністю виконання обов’язків начальника комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» з правом підпису документів з 1 січня 2018 року тимчасово покладено  на головного інженера цього підприємства Михайла Олексюка.
 
За угодою сторін з 31 грудня 2017 року  припинено також  дію трудового договору з начальником  комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №11  Ростиславом Шерстюком. Виконання обов’язків начальника цього підприємства тимчасово покладено на головного інженера Лідію Сєнюк.
 
Дії строкових  трудових контрактів продовжено до 30 червня 2018 року  з начальником КЖРЕП №14 Єлизаветою Збаранською та начальником  КЖРЕП №5 Євгеном Долгим.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж