Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Керівника ЧТУ Івана Іванічека відправили на пенсію

Його обов’язки буде виконувати головний інженер підприємства  Міський голова Олексій Каспрук  із 31 грудня 2017 року припинив дію трудового контракту з Іваном Іванічеком, увільнивши його з посади начальника комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» у зв’язку з виходом на пенсію, повідомляє прес-служба міської ради.  
 
У зв’язку з виробничою необхідністю виконання обов’язків начальника комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» з правом підпису документів з 1 січня 2018 року тимчасово покладено  на головного інженера цього підприємства Михайла Олексюка.
 
За угодою сторін з 31 грудня 2017 року  припинено також  дію трудового договору з начальником  комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №11  Ростиславом Шерстюком. Виконання обов’язків начальника цього підприємства тимчасово покладено на головного інженера Лідію Сєнюк.
 
Дії строкових  трудових контрактів продовжено до 30 червня 2018 року  з начальником КЖРЕП №14 Єлизаветою Збаранською та начальником  КЖРЕП №5 Євгеном Долгим.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж