Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Торік прокуратура Чернівецької області зафіксувала 190 порушень прав людини у місцях несвободи

До відповідальності притягнули 143 службові особи
Відповідно п.9 перехідних положень Конституції України прокуратура і надалі продовжує здійснення функції нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, до набрання чинності законом про створення подвійної системи регулярних пенітенціарних інспекцій.

Упродовж 2017 року за результатами проведених прокурорських перевірок на вказаному напрямі внесено 190 документів реагування, до відповідальності притягнуто 143 службові особи піднаглядних установ, звільнено двох незаконно утриманих осіб та скасовано два незаконних акти.

Особлива увага приділялась питанням забезпечення прав ув’язнених і засуджених, у тому числі додержання законів щодо надання своєчасної та якісної медичної допомоги в місцях несвободи. З цих питань внесено 25 документів реагування. До відповідальності притягнуто 7 осіб.

Здійснено ряд заходів, спрямованих на забезпечення законності при поміщенні громадян до ізоляторів тимчасового тримання та у кімнати для затриманих чергових частин органів поліції. З цих питань внесено 25 документів реагування та притягнуто до відповідальності 16 осіб.

Забезпечено дієвий нагляд в установах виконання покарань (Чернівецькій установі виконання покарань № 33 та Сокирянській виправній колонії № 67) у яких станом на 01.01.2018 перебувало 502 ув’язнених та засуджених.

За наслідками обстеження вказаних установ представниками місії Європейського комітету з питань запобігання катувань чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню (ЄКПТ), зауважень щодо забезпечення прав затриманих, ув’язнених і засуджених, режиму їх утримання до прокуратури області не надходило.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж