Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

5 учасникам АТО у Чернівцях придбають житло за кошти бюджету

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Найменший розмір допомоги учаснику АТО на придбання житла становить – 659,2 тисяч гривень

Виконавчий комітет міської ради затвердив рішення про надання матеріальної допомоги цільового спрямування для придбання житла ще 5 учасникам АТО, інвалідам війни ІІІ групи за рахунок асигнувань, передбачених кошторисом департаменту праці та соціального захисту населення міської ради на 2018 рік, повідомляє прес-служба Ратуші.
 
Найменший розмір допомоги учаснику АТО на придбання житла становить – 659,2 тисяч гривень, найбільший – 1 млн. 138 тис. грн. Розмір допомоги залежить від складу сім’ї учасника АТО, наявного у нього нерухомого майна. У першу чергу цільову матеріальну допомогу громада міста надала учасникам АТО – інвалідам 3 групи та багатодітним родинам, які перебували на обліку для отримання житла.
 
У листопаді виконавчий комітет вже розподілив понад 35 мільйонів гривень з міського бюджету на придбання житла для 34 учасників АТО.
 
Програма забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, що потребують поліпшення житлових умов та Порядок надання матеріальної допомоги цільового спрямування для придбання житла учасникам антитерористичної операції були прийняті Чернівецькою міською радою в серпні минулого року. В 2018 році на виконання Програми передбачено 20 мільйонів гривень.скачать dle 10.5фильмы бесплатно