Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ФК «Іванківці» - переможець «Кубку Буковинських зірок»

У фіналі представники Кіцманського району обіграли "Університет"

На штучному полі ФОК «Олімпія» відбувся «Різдвяний Кубок Буковинських зірок». Ці змагання пройшли під егідою Чернівецької обласної федерації футболу.

У турнірі взяли участь чемпіон і призери минулорічного обласного чемпіонату – «Університет», ФК «Волока», ФК «Іванківці», а також лідер першолігового чемпіонату України (U19) – «Буковина» (U19).

У першому матчі зустрілися команди «Буковина» (U19) та ФК «Іванківці». Склад команди Віталія Куниці підсилили Тарас Сивка та Вадим Українець, який вийшов на поле після перерви. Щодо ФК «Іванківці», то у лавах представників Кіцманського району зіграв Юрій Ткачук, який минулого року виступав за львівські «Карпати» та команду «Рух» (Винники).

Першими у грі відзначилися підопічні Віталія Куниці, однак гравці ФК «Іванківці» ще до перерви тричі «розписалися» у воротах Андрія Житарюка. У другій половині зустрічі футболісти «Буковини» (U19) мали можливості відзначитися, однак змогли лише скоротити перевагу ФК «Іванківці» у рахункові. Представники Кіцманського району перемогли – 3:2.

Основний час матчу між ФК «Волока» та «Університетом» завершився з нічийним рахунком 1:1. У серії післяматчевих пенальті схибили досвідчені гравці «Волоки» Володимир Найко та Степан Маковійчук, а ось удари футболістів «Університету» з одинадцятиметрової позначки були влучнішими.

У матчі за третє місце зіграли ФК «Волока» та «Буковина» (U19).У першому таймі команди голів не забили. А ось першими відзначилися гравці «Волоки». Результативний удар на свій рахунок записав Андрій Гордей. Підопічні Віталія Куниці зрівняли результат. Гол забив Валентин Рудич. Підсумок основного часу гри – нічия 1:1. У серії післяматчевих пенальті кращими стали футболісти «Буковини» (U19) – 6:5. Цікаво, що «Волока» вдруге у турнірі поступилася у футбольній лотереї.

Учасниками фінального матчу стали «Університет» та ФК «Іванківці». У першому таймі представники Кіцманського району не забили пенальті – вдало зіграв голкіпер «Університету» Іван Магіс. У другому таймі команди обмінялися голами. Спочатку вдало виконав штрафний Ладік Мелконян, а згодом рахунок зрівняв Юрій Пантя. І тут основний час гри завершився з результатом 1:1. А пенальті краще виконали гравці ФК «Іванківці» (5:4) та стали переможцями турніру.

Найкращим гравцем турніру визнано голкіпера ФК «Іванківці» Костянтина Гуцула. Церемонію нагородження проводили перший радник президента ФФУ, голова обласної федерації футболу Василь Орлецький та заступник голови обласної федерації футболу Юрій Мосейчук.

Склади команд:

ФК «Іванківці»: Костянтин Гуцул, Василь Томащук, Дмитро Давидний, Анатолій Максимчук Валерій Кривинчук, Микола Павлюк, Юрій Ткачук, Андрій Беженар, Максим Максимюк, Дмитро Дучак, Юрій Антонюк, Микола Коваленко, Юрій Пантя, Роман Гуцул, Ілля Гуцуляк.

«Університет»: Іван Магіс, Василь Нікифоряк, Ілля Стрільчук, Микола Геник, Олег Циганчук, Юрій Масікевич, Дмитро Пентелейчук, Андрій Шишигін, Ладік Мелконян, Іван Молофій, Андрій Королянчук, Орест Дмитерко, Юрій Головачук, Юрій Соломян, Павло Олійник, Андрій Лалак, Георгій Нікифоряк, Андрій Танасійчук.

«Буковина» (U19): Андрій Житарюк, Дмитро Постолакій, Микола Ковальчук, Микола Кузик, Ілля Томнюк Вадим Українець, Валентин Рудич, Даніел Раулюк, Владислав Павлович, Валентин Песаревський, Тарас Сивка, Вадим Бута, Василь Гакман, Денис Мельничук, Александру – Васілє Мунтян, Олександр Жумига, Давид Шутак, Вадим Мельничук.

ФК «Волока»: Валентин Подольський, Олег Цуркан, Олександр Дележа, Микола Гречко, Володимир Найко, Олександр Руснак, Сергій Ільїн, Олександр Салагор, Вадим Пислар, Степан Маковійчук, Олександр Темерівський, Андрій Гордей, Євген Немтінов, Олександр Тодорович, Максим Федорович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

купити квартиру Чернівці

23:36
Режисерка Марина Богомаз розповіла про премʼєру вистави «Казки на поді» у Чернівцях
ВІДЕО
23:09
У 70 років став рекордсменом «Книги рекордів України»
22:41
Розвиток прикордонної інфраструктури: у Чернівцях відбулась українсько-румунська конференція
21:13
Ціною власного життя захищали Батьківщину: буковинці прощаються з відважними Героями
ВІДЕО
20:46
У Чернівцях сім’ям загиблих героїв вручили посмертні нагороди
ВІДЕО
20:11
Учень Чернівецького ліцею №1 увійшов до національного фіналу Міжнародної Економічної Олімпіади