Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Підстав для оголошення карантину у школах Чернівців немає

Закрити навчальні заклади не можуть ні через хвороби, ні через погоду  Підстав для задоволення електронної петиції щодо оголошення в школах Чернівців карантину через погіршення погоди та збільшення захворюваності серед школярів немає. Про це повідомив начальник управління освіти міської ради Сергій Мартинюк.
 
Відповідно до Державних санітарних правил і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01), органи місцевої виконавчої влади приймають рішення про тимчасове призупинення навчання учнів при зниженні температури повітря до мінус 20ºC при швидкості руху повітря більше 5 м/с і при підвищенні вологості вище 80% для учнів початкових класів та при t град. мінус 24ºC – для учнів 5-12 класів, а також при надзвичайних ситуаціях. За прогнозом синоптиків, у найближчі два тижні у місті не очікується пониження температури нижче 15 градусів.
У школах міста ведеться щоденний моніторинг відвідування учнів, відповідно до якого станом на 18 січня на заняттях відсутні 8% школярів, з яких через різні хвороби 7,5%. Станом на 18 січня у Чернівцях, з серпня минулого року на кір захворіло 56 дітей, в т.ч. до 1 року – 4, від 1 до 4 років – 18, від 5 до 9 років – 21, від 10 до 14 років – 9 дітей, від 15 до 17 років – 4 дітей. Масових спалахів захворювання дітей на кір у дитсадках і школах міста немає.
Рішення про тимчасове призупинення навчання у школах через неблагополучну ситуацію із захворюванням на ГРВІ приймається у разі відсутності через хворобу в організованому дитячому колективі 25% і більше відсотків дітей.
 
Таким чином, наразі жоден із показників наявної у Чернівцях ситуції не дає правових підстав для прийняття рішення про тимчасове призупинення навчання у школах на вимогу підписантів електронної петиції.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж