Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях з’єднають дорогою вулиці Пилипа Орлика та Комарова

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

До кінця року розроблять проектно-кошторисну документацію на будівництво шляху 

Згідно з рішенням міської ради, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин внесе зміни до цільової програми з будівництва об’єктів житла і соціальної сфери в місті Чернівцях на 2017-2020 року «Сучасне місто» на розробку техніко-економічного обґрунтування щодо будівництва проектованої дороги з вул. П. Орлика на вул. В. Комарова, повідомляє прес-служба міської ради.

До кінця 2018 року департамент містобудівного комплексу та земельних відносин має виготовити проектно-кошторисну документацію і розробити техніко-економічне обґрунтування.

При внесенні змін до міського бюджету Чернівців на 2018 рік буде враховано потребу у коштах на виготовлення проектно-кошторисної документації. Також прийнято протокольне рішення щодо розвантаження проїзду у районі вулиць Комарова, Орлика, Небесної Сотні за рахунок перенесення двох електричних опор.

Раніше на веб-потралі Чернівецької міської ради було зареєстровано електронну петицію №340 з ініціативою розширення проїзду між вулицями П. Орлика та В. Комарова.скачать dle 10.5фильмы бесплатно