Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Французький суд заарештував маєток нардепа від «Опозиційного блоку» Сергія Льовочкіна


Це сталося на вимогу лідера політичної партії «За життя» Вадима Рабіновича
На вимогу народного депутата України, лідера політичної партії «За життя» Вадима Рабіновича, французький суд заарештував маєток народного депутата від «Опозиційного блоку» Сергія Льовочкіна.

Про це розповів сам Рабинович під час прес-конференції 12 лютого в інформаційному агентстві «УНІАН».

«Багато років нашу країну грабують по одному і тому ж принципу – приходить якась влада, набирає, розкрадає півкраїни, потім вона їде за кордон: в європах, америках, будуються величезні замки, вілли – і все це йде. Я думаю, що сьогодні – день, який змінить історію нашої країни, тому що з сьогоднішнього дня ніхто з тих, хто обкрадає Україну і думає, що там – в Європі чи Америці – його не дістануть, більше не буде так думати. Вони будуть розуміти, що недоторканних більше немає! », – заявив політик.

На підтвердження своїх слів він надав журналістам документи з суду Ніцци (Франція). «Перший маєток, який заарештовано, коштував 40 мільйонів євро, але там поруч виявилося ще один, майже 10 мільйонів євро. Я хочу, щоб ви задумалися – одне єдине сімейство, один єдиний будинок – майже 2 мільярди! Французький суд зрозумів, що у сім'ї, яка ніколи в житті не працювала в бізнесі, а тільки на чолі адміністрації президента і в депутатському кріслі, не може бути будинок за 2 мільярди », – зазначив нардеп.

При цьому він підкреслив, що подавав позов, вимагаючи повернути награбоване на користь держави Україна.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно