Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Держборг України складає удвічі більше дохідної частини бюджету


«Влада продовжує набирати кредити, розплачуватися за які будуть наші діти!», – Рабінович 
Отримуючи кредити від міжнародних фінансових організацій і випускаючи облігації внутрішньої державної позики, нинішня влада продовжує нарощувати борги, віддавати які доведеться наступному поколінню українців.

Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович на своїй сторінці в Facebook.
«Хочу прояснити ситуацію з боргами України. Згідно з останніми даними Міністерства фінансів, загальний держборг України в 2017 році перевищив 2 трлн гривень (що, між іншим, на цілих 11% більше в порівнянні з 2016 роком!). Таким чином, сьогодні держборг України складає удвічі більше дохідної частини бюджету-2018 (913 млрд. грн). Тобто ми повинні віддати нашим кредиторам в два рази більше, ніж здатні «заробити» за рік! При цьому уряд і далі продовжує говорити, що у нас все в порядку, все добре і немає ніяких проблем. Звичайно ж, у них немає ніяких проблем, адже влада прекрасно розуміє, що віддавати борги будуть не вони, а ми з вами і наші діти! Тому вони спокійно продовжують набирати кредити, розтягуючи їх по своїх кишенях », – констатував народний депутат.
Парламентарій упевнений, що випуск облігацій, запланований Міністерством фінансів на поточний рік, посприяє ще більшому зубожінню українців.

«Зараз вони планують набрати нові борги шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). У січні Мінфін уже провів 4 аукціони з продажу облігацій (на суму 12,4 млрд. грн – і саме настільки виросли наші борги), до кінця березня планується проведення ще 8 аукціонів. У підсумку ці облігації допоможуть владі напозичати ще більше, а значить – ще глибше увігнати країну в борги, які доведеться віддавати вже не тільки нашим дітям, а й онукам! А почнемо віддавати ми з вами – адже вже в цьому році ми повинні погасити за облігаціями 178,7 млрд гривень!» – обурився політик.

На його думку, така економічна політика влади неодмінно призведе країну до фінансової кризи вже в 2019 році.
«Ця економполітики спочатку порочна і веде в прірву! Такими темпами влада буде розміщувати облігації на ринку, поки не трапиться фінансова криза, яка, за моїми підрахунками, повинна припасти приблизно на середину 2019 року. Втім, наша «креативна» і ненаситна влада цілком може наблизити цю кризу і до початку 2019 року », – зазначив лідер партії« За життя ».
Він вважає, що за нинішньої економічної ситуації міжнародні організації повинні списати нам борги. Якщо ж цього не відбудеться, Україні необхідно оголосити дефолт.

«Якщо міжнародні організації справді хочуть нам допомогти, нехай спишуть нам наші борги, як вони це зробили Польщі – списали 81 млрд! І тепер Польща є локомотивом європейської економіки! До речі, не без участі українців. Адже тільки за офіційними даними понад 1,5 млн наших співвітчизників виїхали піднімати економіку Польщі. А скільки ще неофіційно ... Одне я знаю напевно – якщо міжнародні фінансові інститути не підуть нам назустріч, Україна повинна оголосити дефолт! І це нормальна практика! Греція пару років назад так зробила – і сьогодні показує непогані темпи зростання», – розповів парламентарій.

За його словами, після оголошення дефолту України знадобиться всього пару років, щоб забезпечити нормальні умови життя для населення – зробити з країни «Швейцарію Східної Європи».

«Ось і ми оголосимо дефолт, а потім тихо, спокійно, цивілізовано підемо на вибори, проголосуємо за нові обличчя, і вже з новою владою, без будь-яких боргів почнемо відроджувати українську економіку« з нуля ». Нам буде потрібно всього пару років, щоб зробити з України сильну і процвітаючу державу – «Швейцарію Східної Європи». І чим раніше ми почнемо виводити Україну з кризи, тим швидше ми зможемо забезпечити нормальні умови життя для наших громадян», – підсумував Вадим Рабінович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно