Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях може з'явитися Палац спорту

Відповідна петиція на сайті міської ради набрала необхідну кількість голосів
Електронна петиція на сайті Чернівецької міської ради з проханням побудувати у місті Палац спорту набрала необхідну кількість голосів.
 
«Чернівці – одне з небагатьох міст в Україні, яке на сьогоднішній день не має Палацу спорту. В сучасних умовах матчі з ігрових видів спорту (баскетболу, волейболу, футзалу…), крім спортивної складової, набувають і розважальний характер. Такі матчі проводяться, передусім, для глядачів, з виступами груп підтримки, конкурсами для дітей, розіграшами призів тощо. Саме глядачі роблять популярними ці види, що сприяє і розвитку спорту в цілому, і пропаганді здорового способу життя. 
У Чернівцях є команди з баскетболу, волейболу, які грають у вищих дивізіонах чемпіонату України, не так давно команда з футзалу перемагала у першості України, за цими командами стоїть велика кількість дітей, які займаються у відповідних секціях. 
Чернівці як європейське місто, яке на початку ХХ століття було серед провідних в регіоні за розвитком спортивної інфраструктури, заслуговують на Палац спорту, де на вихідні і чернівчани зможуть цілими родинами позитивно проводити дозвілля, і для гостей міста це буде цікавим приводом завітати до столиці Буковини (спортивний туризм). Підтримка улюблених команд, розваги для дітей, концерти та інше. Це виховання і мотивація для дітей займатися спортом, популяризація здорового способу життя, Палац спорту допоможе зробити чернівчан здоровішими, патріотичнішими. 
У бюджеті України на 2018 рік запланована субвенція місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту. 
Просимо: 
Виділити земельну ділянку під будівництво Палацу спорту на 4-5 тис. глядачів в м. Чернівцях. 
Звернутися до Уряду з проханням внести м. Чернівці до списку міст, в яких планують будувати Палаци спорту. 
Включити будівництво Палацу спорту в програму розвитку фізичної культури та спорту в м. Чернівцях. 
Розробити ескізний проект то проектну документацію», – йдеться у тексті петиції. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж