Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Василь Продан пояснив позицію депутатів щодо програми «Комфортне місто»


Документ привели у відповідність до наявних коштів 
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан пояснив позицію депутатського корпусу щодо програм «Комфортне місто» та «Сучасне місто».

За ухвалення цих документів народних обранців розкритикував міський голова Олексій Каспрук. Мовляв, депутати, повиключали із переліку десятки важливих для містян об’єктів – шкіл, доріг, міжбудинкових проїздів, тож за їхній ремонт не зможуть взятися у найближчий рік.

Насправді ж, каже Василь Продан, програми абсолютно не відповідали за обсягами фінансування наявним коштам, і їх просто упорядкували.
– Якщо програма «Комфортне місто», яку втілюватиме Департамент житлово-комунального господарства міської ради, розрахована на 700 мільйонів гривень, а у бюджеті є лише 58 мільйонів, то логічним кроком буде привести документ у відповідність до наявних коштів, – пояснив Василь Продан.

За словами посадовця, департамент ЖКГ погодився скоротити обсяги фінансування програми «Комфортне місто» до 200 мільйонів гривень, її депутати і затвердили.   
Василь Продан також розповів, чому чиновники проти скорочення обсягу коштів.
– Якщо програма на 700 мільйонів чи на мільярд, керівник департаменту вибирає ті роботи, які легше і вигідніше зробити. Саме тому 2017 року на дороги виділили 50 мільйонів гривень, а освоїли лише 11, – зазначив секретар міської ради.  
За його словами, 2018 рік має стати роком доріг і громадського транспорту, депутати вважають пріоритетними ці напрямки роботи, на них і будуть виділяти кошти.
– У програмі «Комфортне місто» заплановано відремонтувати доріг на 80 мільйонів гривень, будемо вимагати, щоб ця сума була освоєна. Це саме ті елементи інфраструктури, якими користуються всі чернівчани, – заявив посадовець.  
Він також зазначив, що міжбудинкові проїзди та інші об’єкти також ремонтуватимуть, використавши для цього кошти із державного бюджету. скачать dle 10.5фильмы бесплатно