Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Влада тягне зі звільненням Гонтарєвої, тому що збирає голоси «під Смолія», – Рабінович


Керівницю Нацбанкуслід судити за обвал фінансової системи і вбивство гривні

Партія «За життя» домоглася того, що скоро Гонтарєва буде відправлена у відставку. Це лише питання часу, і зараз провладні фракції займаються збором голосів для призначення її наступника. Але тепер наша мета – кримінальна відповідальність Гонтарєвої і Рожкової за обвал фінансової системи і вбивство гривні.

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі програми «Велике інтерв'ю» на телеканалі «NewsOne».

«Гонтарєва «добита» вже давно і це, безумовно, заслуга партії «За життя», яка послідовно виступала за її зміщення з поста глави Національного банку України. Ми постійно проводили зустрічі з людьми з Адміністрації Президента, влаштовували акції протесту під будівлею НБУ та, врешті-решт, домоглися того, що незабаром її звільнять. Але ми повинні і дати оцінку – думаю, кримінальну оцінку, – її діям по убієнних фінансів України!», – заявив політик.
Вадим Рабінович упевнений, що «єдиною причиною, із якої Гонтарєва досі залишається номінальною главою НБУ, є відсутність консенсусу щодо кандидатури нового керівника Нацбанку».
«Смолій, якого просуває Банкова, – це фактично «маленька Гонтарєва». Він ще не показав себе хорошим менеджером, тому що йому заважає старе керівництво. І заміни Гонтарєвої на Смолія недостатньо – потрібно прибрати і Рожкову (заступник голови НБУ), яка вже півроку фактично керує центральним банком країни, поки Гонтарєва знаходиться в «відпустці», – переконаний Вадим Рабінович.
Лідер партії «За життя» впевнений – сьогодні «країну потрібно звільняти, як колись під час війни і в честь визволення від кожного паразита, запускати феєрверки».

«Під час Великої Вітчизняної війни після звільнення великих міст радянська влада влаштовувала феєрверки. Ми ж будемо їх запускати після відсторонення від посад у владі «паразитів». Перший плануємо запустити вже скоро – з нагоди звільнення Гонтарєвої. Другий буде присвячений звільненню України від Супрун. Цього ми доб'ємося в найближчі місяці, тому що людина, яка вбиває народ, не повинна очолювати Міністерство охорони здоров'я ... Ми доб'ємося її звільнення і сподіваємося, що її замінять на людину, яка не наважиться винищувати українців, як це роблять заїжджі варяги з Вірджинських степів», – заявив Вадим Рабінович.

У контексті цього народний депутат прокоментував заяву прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про необхідність призначення Уляни Супрун на посаду міністра (зараз вона працює в статусі «в.о.»), а також репліку голови Закарпатської обласної державної адміністрації) Геннадія Москаля на адресу Супрун.

«Нехай спробує продавити призначення Супрун через парламент (Гройсман - ред.), А потім ще й сам утриматися в кріслі глави Кабміну... Геннадій Москаль правильно сказав з приводу Супрун. Коли я чую про неї, у мене виникає таке ж питання: як довго ці... сидітимуть в нашому уряді?», – обурився Вадим Рабінович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно