Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Корумповані еліти ведуть країну в безодню, – Рабінович


Головне завдання президента – сформувати ефективну команду 
Голосуючи, українці повинні розуміти, що вибирають директора корпорації, який стежить за господарською діяльністю в країні і розставляє по напрямах не близьких і рідних, а кращих менеджерів. Тільки такий підхід допоможе вибратися з економічної і політичної кризи, в якому зараз знаходиться Україна.

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112-Україна».

 «На найближчих виборах (я сподіваюся, вони будуть в серпні!), Люди повинні голосувати не за команду, а за директора корпорації, тому що найчастіше під словом «команда» мається на увазі купа нездар, яких потрібно працевлаштувати. Партія «За життя» не піде таким шляхом, тому що справжній лідер повинен вміти брати на себе відповідальність, а не звалювати все на команду. І я обіцяю, що після проходження до парламенту, не займу жоден з державних постів, а буду стежити за виконанням передвиборчих обіцянок» – підкреслив парламентар.

На думку політика, вибираючи, українці повинні віддати перевагу тому, хто зможе підібрати «кращих із кращих менеджерів для курування ключових галузей в економіці і політиці».

«Людям слід пам'ятати, що вони вибирають собі фактично директора господарської корпорації під назвою «Україна», завдання якого полягає в тому, щоб розставити кращих менеджерів на кожному з напрямків. Принцип призначення кума-свата потрібно забути! Ми повинні виходити з здібностей менеджера. Якщо наша мета – налагодити відносини з США, значить, потрібна людина, якій під силу вирішити цю задачу. Якщо потрібні хороші відносини з Європою – потрібно знайти кращого комунікатора з європейцями. З Америкою – того, хто краще домовляється з Америкою ... Не можна розставляти нездар на ключові державні пости тільки тому, що вони представники твого клану! Професіоналізм понад усе. Так робить хороший директор корпорації – і так повинні робити ми!», – підкреслив парламентарій.

Лідер партії «За життя» також нагадав про те, які галузі він вважає ключовими для розвитку економіки в країні.
«Ми пропонуємо зробити ставку на банківському та аграрному секторах, а також hi-tech. Потрібно створити умови для повернення наших кваліфікованих кадрів з-за кордону, звільнити їх від податків і не віднімати їх паспорта, а всіляко заохочувати їх повернення на Батьківщину», – переконаний Вадим Рабінович.
Політик зазначив, що для майбутнього України важлива змінюваність влади, тому що «корумповані еліти ведуть країну в безодню».
«У нас кожна влада має намір накрасти якомога більше і при цьому все прикидаються порядними людьми. У той же час народ завжди їм швидко все прощає, хоча стають день у день убогішими ... Тому потрібно голосувати за тих, хто не мав відношення в управлінні державою. На наступних виборах ми повинні повністю оновити владу! Партія «За життя» знає, як повернути ситуацію за рік з кризи на колишні позиції, а вже наступного року може стати проривом!», – резюмував Вадим Рабінович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно