Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях і області готуються припинити навчання у школах та вишах

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: Zaxid.net
Усе через надзвичайну ситуацію із газом в Україні 

На Буковині готуються припинити навчання у дитсадках, школах та вишах. Про це заявив перший заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк.

Обмеження планують запровадити із 3 до 6 березня включно.
«Настання кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації у період із 02.03.2018 по 06.03.2018 (включно). Прошу звернути увагу на Протокол засідання кризового комітету при Мінененерго. Готуємося до припинення навчання у школах, дитсадках та ВНЗ з 03.03. по 06.03.
Згідно Протоколу головам обласних державних адміністрацій та голові КМДА:
  • зупинити роботу дошкільних закладів, шкіл та вищих навчальних закладів на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації;
  • обмежити споживання природного газу великим та середнім промисловими споживачами, які використовують газ як сировину на 10% (щодобово) на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації.
Окрім того, ДСНС України спільно головами обласних державних адміністрацій та органами місцевого самоврядування вирішити питання відкриття укриттів та пунктів обігріву», – ідеться у дописі посадовця у суспільній мережі facebook.
 
– Готуємося до виконання протоколу кризового стану. Газу у сховищах достатньо, ситуація контрольована, але напружена. Низькі температури найближчими днями утримаються, тож мусимо економити. Навчальний процес плануємо призупинити і у Чернівцях, і у області, – зазначив у коментарі promin.cv.ua Михайло Павлюк. скачать dle 10.5фильмы бесплатно