Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Влада має повернути пенсіонерам незаконно відібрані гроші, – Рабінович


У даній ситуації мовчати не можна – потрібно захищати інтереси народу

Після рішення Конституційного суду України про незаконність оподаткування пенсій влада зобов'язана перерахувати виплати і відшкодувати людям незаконно відібрані гроші.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив народний депутат України, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Вчора Конституційний суд України визнав незаконним оподаткування пенсій. Однак ніхто не підняв питання про людей – як повернути пенсіонерам ті кошти, які різними урядами протягом декількох років відбиралися у них незаконно! І хто понесе відповідальність за це незаконне рішення!» – написав політик.
Він підкреслив, що в даній ситуації мовчати не можна – потрібно захищати інтереси народу.
«А ми мовчати не збираємося. Ми вимагаємо вже зараз повернути пенсіонерам незаконно відібране! Ми вимагаємо від уряду негайної реакції на рішення Конституційного суду, яке вступило в силу і оскарженню не підлягає. Необхідно негайно перерахувати пенсії і повернути до копійки все тим людям, у яких незаконно кілька років забирали гроші з і без того жебрацьких пенсій!» – підкреслив лідер партії «За життя».
Рабінович зазначив, що вважає за необхідне розібратися в тому що трапилося, і знайти винних у пограбуванні українських пенсіонерів.

«Необхідно повідомити людям, хто понесе покарання за порушення Основного Закону (Конституції) України! Влада, яка ще має совість,  зобов'язана вибачитися перед людьми – а за великим рахунком, оголосити про свою неспроможність! Партія «За життя» заявляє офіційно: ми подаємо позов до суду на Кабінет міністрів з вимогою про негайне виконання рішення Конституційного суду України і перерахунку пенсій, а також про покарання винних за неконституційні дії! Влада, поверни пенсіонерам незаконно відібрані гроші!» – закликав Вадим Рабінович.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно