Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Україні треба ремонтувати газопровід, інакше він перетвориться на металобрухт, – Рабінович

Наша держава зацікавлена в російських інвестиціях в газотранспортну систему
Рішення Стокгольмського арбітражу могло б стати початком нової ери взаємовідносин між Києвом і Москвою, де Україна змогла б виторгувати собі преференції щодо ціни на газ. Замість цього пішла псевдопатріотична риторика, яка не має нічого спільного з національними інтересами, – а в результаті газ для України, для людей буде тільки дорожчати.

Про це заявив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112-Україна».

«Дозвіл економічного спору на користь України – це позитивна подія, однак слід думати про наслідки такого рішення. Сьогодні ми виграли близько 2,5 млрд, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, але навіщо потрібно було робити з цього бенкет-шоу? Після перемоги, потрібно було тихенько домовлятися про подальшу співпрацю, а не провокувати новий виток конфлікту з Москвою. Адже очевидно, що вигуки «ура-патріотів» про перемогу, тільки розлютили «Газпром», після чого і було зменшення тиску газу в ГТС на 20%», – підкреслив парламентар.
На думку лідера партії «За життя», Україна зацікавлена в російських інвестиціях в газотранспортну систему, яка за десятки років експлуатації переживає занепад.

«Ми є одним з найбільших транзитерів нафти і газу з Росії в Європу. Ми навіть в нинішні часи отримуємо від транзиту більше 3 млрд чистого доходу. Навіщо нам остаточно сваритися з РФ, якщо ми можемо залучити російський капітал для реконструкції транзитних потужностей?» – задався питанням Вадим Рабінович.

Парламентар вважає, що недалекоглядна політика українського керівництва змусить Росію переключити всі сили на будівництво «Північного потоку 2» – альтернативного газового маршруту.

«Бізнес не терпить політики. У наших інтересах робити так, щоб «Газпром» розмовляв з нами виключно економічними термінами. Керівництво України останні п'ятнадцять років, навпаки, робило все, щоб перевести діалог в політичну площину, раз по раз отримуючи дедалі більші рахунки за газ з Москви. Це не проукраїнські інтереси, а блеф! Торговий оборот з РФ зростає, транзит йде, так чому ж газ тільки дорожчає, а роль української ГТС в поставках тільки падає? Якщо ми до 2020 року не приймемо заходи по ремонту нашої «труби», то вона перетвориться на металобрухт », – резюмував Вадим Рабінович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж