Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині дідуся засудили за розбещення 8-річної онучки

Суд призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі
13 березня 2018 р. апеляційний суд Чернівецької області засудив до двох років позбавлення волі 51-річного уродженця села Чагор, Глибоцького району за розбещення 8-річної дитини.

Як встановлено районним судом та перевірено апеляційною інстанцією, обвинувачений, який приходився потерпілій нерідним дідусем, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп'яніння, увійшов до приміщення кухні у той момент, коли туди зайшла малолітня потерпіла, та, скориставшись її безпорадним станом, вчинив з нею розпусні дії.

Більше того, чоловік неодноразово вчиняв з нею аналогічні злочини. Внаслідок цього потерпіла отримала сильну морально-психологічну травму та потребувала тривалого лікування у психолога.

Врахувавши беззаперечні факти та встановлені обставини справи, суд І інстанції визнав обвинуваченого винним за ч.2 ст. 156 КК України (розбещення неповнолітніх ...вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку) та призначив покарання у вигляді 2 років позбавлення волі. З цим рішенням захисник обвинуваченого не погодився та подав апеляційну скаргу.

Втім, на переконання колегії суддів апеляційного суду Чернівецької області, докази, дослідженні судом першої інстанції, та перевірені під час апеляційного перегляду, є достатніми, та свідчать про те, що перевиховання обвинуваченого неможливе без ізоляції його від суспільства.

А тому, ухвалою суду від 13 березня 2018 року, апеляційну скаргу захисника підсудного залишено без задоволення, а вирок районного суду – без змін.

Прес-служба апеляційного суду Чернівецької області 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж