Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пані посол Австрії відвідає автомайстерню та перукарню на Буковині

Фото: promin.cv.ua
До Чернівців завітає моніторингова місія Австрійської агенції розвитку та ПРООН
У березні цьогоріч відзначають 170-річчя «Весни народів» – низки революційних подій, що сталися в Європі у 1848 році. З цієї нагоди 21-23 березня до Чернівців приїде делегація з членів моніторингової місії Австрійської агенції розвитку та Програми ООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей».
 
У складі комісії Надзвичайна та Уповноважена пані Посол Австрії Герміне Поппеллер, директор Австрійської агенції розвитку Александер Крамер, почесний консул Австрії у Чернівцях Сергій Осачук, радник з питань демократичного врядування Програми розвитку ООН в Україні доктор Маркус Бранда, та координатори програми.
 
Уповноважена моніторингова комісія завітає до села Хряцьки Герцаївського району і відвідає сільську автомайстерню, що створена за підтримки Австрійської агенції розвитку та Програми ООН. У селі Снячеві Сторожинецького району уповнважена місія огляне шкільну котельню та перукарню, що були створені за підтримки тих же проектів.
 
А з Надзвичайною та Уповноваженою пані послом Герміне Поппеллер можна буде поспілкуватися особисто. Зокрема пані Гермене завітає 23 березня об 11:30 на факультет іноземних мов. Як анонсовано на офіційному сайті ЧНУ ім. Юрія Федьковича, зустріч відбудеться в актовій залі 19 корпусу, що розташований на вулиці Сторожинецькій, 101.   
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж