Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Україна очолює антирейтинг, а влада розповідає про успішні реформи», – Рабінович


Світові рейтинги, зокрема рейтинг рівня життя, свідчать про погіршення загальної ситуації в Україні, – зазначає Вадим Рабінович
Світові рейтинги, зокрема рейтинг рівня життя, свідчать про погіршення загальної ситуації в Україні. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив народний депутат Верховної Ради, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«У світовому рейтингу рівня життя Україна нарівні з країнами 4-го світу. Влада розповідає про розвиток і реформи. Так чому ж Україна завжди «попереду всієї планети», коли справа стосується антирейтингів? Ось знову, наприклад: в світовому рейтингу рівня життя Україна посіла 112-е місце, опинившись між Бангладеш і Буркіна-Фасо. Вище нас такі країни, як Чехія (26 місце), Польща (32), Угорщина (45), Білорусь (95), Молдова (98)», – розповів політик.

Він зазначив, що в цілому з 2016 року в даному рейтингу Україна втратила п'ять позицій. 

«Це означає, що ситуація в країні лише погіршується. Рівень життя в державі оцінюють на основі результатів опитувань громадян цих країн по ряду категорій. Це, зокрема, економіка, соціальна сфера, охорона здоров'я і персональна свобода громадян. Найнижчу оцінку Україна отримала в сфері охорони здоров'я – результати убивчою медичної реформи Супрун не змусили себе чекати!» – підкреслив лідер партії «За життя».

На його думку, нинішня влада «катастрофічно не справляється з економікою, знищує соціальну сферу, а медицину перетворює в каральний інструмент для незаможних».

«Влада просто не здатна вивести країну з того піке, в яке самі її загнали, вони не мають плану відновлення економіки, не знають, як будувати країну. Для того щоб налагодити економіку, забезпечити гідну «соціалку» і турботу про здоров'я громадян, необхідно по-справжньому сильну державу – і ми її обов'язково побудуємо після виборів», – закінчив Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно