Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мерія радить оминати бурульки замість того, аби прибрати їх

У Чернівцях вже зафіксовані випадки травмування льодовими брилами, що падають з фасадів
Чернівецька мерія радить містянам уникати бурульок. Як повідомлено раніше, у Чернівцях вже зафіксовані випадки травмування льодовими брилами, що падають з фасадів. 
 
Замість того, аби змусити комунальників їх прибрати, міська рада застерігає чернівчан про небезпеку, що звисає над головою:
«Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності – самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків. За можливістю слід триматися на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста.», – йдеться у повідомленні міської ради.
Враховуючи те, на скільки центральні вулички у Чернівцях вузькі, містянам пропонують наражати себе на іншу небезпеку - колеса автомобілів. А людям з вадами зору необхідно перечекати до весни вдома.
«Шановні чернівчани, пам’ятайте, що дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагічних наслідків.» 
 
А в разі трагічного наслідку винним буде сам постраждалий, оскільки не дослухався попереджень.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж