Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Сторожинці працівники дитсадка влаштували застілля під час тихої години


Видала всіх донька іменинника, яка не лише знімала святкування батькового ювілею, а й наживо транслювала його в Мережу
У дитячому садочку міста Сторожинець під час тихої години персонал влаштував собі застілля. Видала всіх донька іменинника, яка знімала святкування батькового ювілею і наживо транслювала його в мережу, йдеться в сюжеті ТСН.

Вітати оператора котельні з ювілеєм зібрався увесь персонал, бо він – єдиний чоловік у жіночому колективі. Після офіційної частини виховательки, керівництво та іменинник підійшли до святкового столу, накритого в актовій залі. Там були горілка та вино – і стрім побачила депутат міської ради. Та твердить, що не одразу повірила своїм очам.
 
«Спочатку я слухала текст привітання, потім зрозуміла, кому воно, а потім побачила гарний стіл. Це було просто те, що не допускається у даних закладах», – каже Світлана Грендей.
 
Жінка поширила трансляцію, аби її побачило якомога більше людей та залишила коментар.
 
«Запитала, в якому розважальному закладі це відбувається, на що було видалено мене з друзів, зразу видалено відео», – каже депутат Сторожинецької міської ради.
 
Але Грендей відео застілля зберегла, як доказ для комісії з управління освіти. Там кажуть, що випадок кричущий, однак одиничний.
 
«Директор закладу покарана. Це неприпустимо, такого зовсім не можна допускати. Застілля – це має відбуватися за межами навчального закладу», – твердить начальник відділу освіти Сторожинецької міської ради Андрій Гакман.


У садочку виправдовуються, що 60 років – це кругла дата, і не привітати співробітника вони не могли.
 
«Ну, така була традиція, не нами заведена і не на нас закінчиться», – каже директор ДНЗ «Чебурашка» Віола Порошняк.
 
Працівники визнають, що алкоголь був, але  дуже мало.
 
«Люди сіли, поїли, за годинку уже були на своїх робочих місцях», – твердить керівник.
 
Після виписаної догани у садочку запевняють, що відтепер жодних святкувань не проводитимуть, але просять не перебільшувати шкоди від своїх дій, бо, мовляв, діти тоді спали і нічого не бачили. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно