Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Педагогів обурили слова чиновниці міськради, яка назвала вивчення івриту у школі «менш вартісним»

На нараді керівників закладів освіти міста заступниця начальника управління освіти міськради дозволила собі віднести мову іврит до менш вартісних предметів, що вивчаються у школі
Єврейська громада та адміністрація Чернівецької СШ ОРТ №41 обурені словами заступниці начальника управління освіти міської ради Олени Кузьміної, яка назвала вивчення івриту менш вартісним предметом із тих, що вивчаються у школі. Про це йдеться на офіційній сторінці начального закладу у Facebook.
 
«Єврейська громада Буковини, адміністрація, педагогічний та батьківський колективи Чернівецької СШ ОРТ №41 обурені словами заступника начальника управління освіти міської ради Кузьміної Олени Леонідівни, яка на нараді керівників закладів освіти міста дозволила собі віднести мову іврит до менш вартісних предметів, що вивчаються у школі. Може, Олена Леонідівна ознайомить нас із документом Міністерства освіти і науки України, де це прописано?! Тоді, за її логікою, наш заклад відноситься до менш вартісних, ніж інші? Це просто принизливо та огидно для усієї громади міста та області.
А що тоді сказати дітям, які третій рік поспіль привозять призові місця з Всеукраїнської олімпіади з мови іврит? А як тоді працювати вчителям івриту, які готують учнів до олімпіади? Вони теж менш вартісні?! Чи вони не так наполегливо працюють? 
В історії вже відомі випадки, коли ділили людей за ознакою національної приналежності. Тепер, в умовах сучасності, ділимо за шкільними предметами?!
Враховуючи все вищевикладене, у нас виникає питання: чи може людина, яка проголошує таку промову щодо мови національних меншин, людина з такими моральними устоями обіймати займану посаду?!», – йдеться у дописі.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж