Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Супрун цікавить лише експорт наших органів і крові за кордон, – Рабінович


Кваліфікованих лікарів безперервно скорочують і випихають за кордон
Уся суть так званої «реформи охорони здоров'я» зводиться лише до того, щоб винищити людей, легалізувати трансплантацію органів та експорт крові українців. Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі авторської програми на телеканалі «112-Україна».

«Із 1 квітня обслуговувати людей будуть тільки сімейний лікарі, а їх ще й в природі немає навіть! Міністерство охорони здоров'я на чолі з Супрун заявило, що в ролі сімейних лікарів вони бачать медиків, які тільки закінчили медичний університет. Це ж абсурдно – кидати молодих фахівців на лікування українців! Я пропоную вчорашніх студентів визначати не в сімейні лікарі, а в «Феофанію», для лікування депутатів і міністрів. Нехай такі фахівці йдуть лікувати депутатів і міністрів, нехай тренуються на представниках влади, які приймають такі рішення!», – обурився парламентарій.
На думку політика, обіцянки профільного відомства, що стосуються підвищення зарплат лікарів після закінчення реформи, є «фальшивкою».

Народний депутат зазначив: «У міністерстві заявили, що дохід сімейного лікаря після «реформи» виросте до 18 тисяч гривень, а медсестер – до 12 тисяч гривень. Але це тільки за умови, якщо доктор підпише договір з 2 тисячами (!) пацієнтів, які будуть згодні лікуватися в цього лікаря. Також реформою вводиться ще одне нововведення – лікар в міській лікарні буде в середньому одержувати 500 гривень за обслуговування одного пацієнта, але вести облік і розподіляти кошти, виділені міністерством на оплату праці, буде лікарня. Тобто лікар буде випрошувати у керівництва лікарні свою ж зарплату».
Лідер партії «За життя» звернув увагу на те, що Міністерство охорони здоров'я в рамках перетворень в справах охорони здоров'я перекладає значний тягар відповідальності і на органи місцевого самоврядування, тобто пропонує місцевій владі в провінційних містах самим шукати кваліфікованих медиків, якщо такі відсутні. До того ж міську владу зобов'язали забезпечувати таких лікарів житлом. Про села, передмістя, селища взагалі ніхто не турбується! ..
 
«Незаконно займає пост в. о. глави Міністерства охорони здоров’я Супрун, прикриваючись псевдокорисним винаходом E-health, набрала 410 мільйонів доларів кредиту у Світового банку, які лежать мертвим вантажем і не використовуються. Хіба можна так використовувати кошти? За що вона отримує зарплату? Їй не потрібні швидкі допомоги та кваліфіковані лікарі, яких безперервно скорочують і випихають за кордон. Їй не потрібна флюорографія, яку вона має намір замінити марним анкетуванням. Вона пропонує лікувати туберкульоз на дому. Вона засекретила закупівлі ліків перед профільним комітетом Ради в парламентсько-президентській країні! .. Супрун цікавить лише трансплантація органів, експорт крові українців за кордон, а також введення графи «третю стать» в лікарняних анкетах. Ось вся суть її «реформи». На нас їй наплювати! .. Ми, партія «За життя», найближчим часом присвятимо тому, щоб прибрати Супрун, як до цього прибрали Гонтарєву!», – резюмував Вадим Рабінович.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно