Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька команда компанії AMC Bridge переїхала до нового офісу


AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення (р)
Cталий ріст IT-компанії AMC Bridge серед іншого втілився в активному розвитку її представництва в Чернівцях. Уперше центр розробки AMC Bridge у місті Чернівці було відкрито менше року тому (у квітні 2017). Вже на початку березня цього року чернівецька команда переїхала до нового затишного офісу в центрі міста, який відтепер функціонуватиме за адресою вул. Головна, 89.

«Лише торік ми відкрили центр розробки в місті Чернівці, а вже зараз раді вітати співробітників в новому більшому і зручнішому офісі, – сказав Юрій Михайловський, директор регіональних офісів компанії AMC Bridge. – Ми дбаємо про те, щоб наша команда висококваліфікованих спеціалістів розвивалася і надалі та намагаємося створювати найсприятливіші умови для їхньої комфортної роботи». Завдяки таким крокам компанія буде готова як до плідної співпраці з потенційними працівниками, так і задовольнить інфраструктурні потреби нинішніх співробітників.

AMC Bridge планує подальше розширення цього року. Наразі в компаніі відкрита низка цікавих вакансій як для молодих спеціалістив так і для досвідчених інженерів та розробників ПЗ. Ознайомитися з ними можна на сайті компаніі за посиланням: amcbridge.com.ua/ua/vacancies.
Чернівецька команда компанії AMC Bridge переїхала до нового офісу 
Нагадаємо, центр розробки в Чернівцях був відкритий в 2017 році, а трохи раніше компанія AMC Bridge підписала угоду про партнерство з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича з метою впровадження спільних навчальних проектів у сфері інформаційних технологій, підвищення якості підготовки студентів та можливості в подальшому проходження ними практики і працевлаштування у компанії.
Чернівецька команда компанії AMC Bridge переїхала до нового офісу
Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.
amcbridge.com.ua
скачать dle 10.5фильмы бесплатно